Proneco, s.r.o.

692 01 Klentnice 78

tel:       +420 515 551 300

e-mail: sekretariat@proneco.cz

   VSTUP DO E-SHOPU

Aktuality

Nová generace cross flow filtrů

bv-flavy-fx3-01Flavy FX 1, FX 2, FX 3

Nová generace cross flow filtrů

Navrženo pro filtraci různých typů vín: vína v průběhu kvašení, mladá vín, vína po jablečno mléčné fermentaci a po stabilizačním ošetření, vína před lahvováním.

Nová řada Flavy FX 1, FX 2, FX 3 je nejlepší odpovědí pro malé vinařské požadavky.

 

UNIKÁTNÍ PŘEDNOSTI

• zřetel na organoleptické vlastnosti vín jako je struktura, barva, aroma

• minimální ztráty vín díky inertnímu plynu „vytláčecí proces"

• snížení oxidace vín díky nepřístupu kyslíku do filtru

• zcela automatický filtrační proces

• optimalizovaná cena za galon, nebo za litr

• konstrukce filtru vede ke snížení ztráty vína a spotřeby vody

 

NOVÉ FILTRAČNÍ MODULY

Flavy FX 1, FX2 a FX 3 jsme vybavili samostatně uloženými moduly, clampovou montáží a „vysokým tokem" cross flow filtračních membrán speciálně vyrobené pro filtraci vín.

Vysoko průtoková membrána je vyrobena z hydrofilního polymeru s průměrnou porozitou kolem 0,2 μm, čímž je garantován nízký průnik mikrobů.

 

UNIKÁTNÍ PROCES

Flavy FX 1, FX 2 a FX 3 je vybaven proměnným rychlým plnícím čerpadlem.

BUCHER Vaslin užívá tuto techniku více než 15 let, to umožňuje získat stejné množství zfiltrovaného vína, jaké bylo do filtru dodáno.

Nový patentovaný proces řídí stálou koncentraci retentátu v cyklu během filtrace, takže se zabrání ucpání. To umožňuje bezprostřední snížení oplachů vodou a zjednoduší čištění.

ÚSPĚŠNÁ RETROFILTRACE

Retrofiltrace řízená počítačem spočívá v obráceném směru toku vína membránami během jedné sekundy. To umožňuje odtržení kalů z vína ulpěných na povrchu membrány. Tento proces dovoluje udržení vysokého toku filtrátu a snížení množství mezioplachů.

 

 

Vinařské potřeby a potřeby pro vinaře:

preparáty k ošetření vína, preparáty k ošetření sektů, preparáty k výrobě piva, preparátky k výrobě destilátů a výrobě ovocných šťáv. Nabízíme postřiky a hnojiva nejen do vinic a vinohradu, ale i zahrad a sadů. Vázací drátky, nůžky, kádě, kbelíky, hadice, trychtýře, kanystry, koštýře, skleničky, sirné knoty, filtrační desky, korky a záklopky, láhve, šroubové uzávěry. Substráty pro výsadbu, nářadí pro zahrádkáře a vinaře, umělohmotné nádoby (různé velikosti), přepravky na hrozny, kádě, hoboky a sudy, barikové sudy. Demižony na víno, odměrné válce a nádoby, laboratorní přístroje, kónické korky do lahví a sudů, papírové kartony a další potřeby pro vinaře.

Nosným programem firmy Proneco, s.r.o. jsou technologie pro výrobu nápojů - technologie při výrobě VÍNA, výroby SEKTŮ, výroby PIVA, výroby DESTILÁTŮ (kořalek) A OVOCNÝCH ŠŤÁV.
Základem je poradenství zkušených technologů, s nimiž můžete být při výrobě v úzkém kontaktu. Poradenství poskytujeme jak velkovýrobcům, tak i malovinařům,výrobcům piv a ovocných šťáv. Zajistíme vše, co pro výrobu potřebujete. Výrobní postupy, strojní zařízení.

 

 

 

 

Korkové zátky, syntetické uzávěry, šroubové uzávěry NOVATWIST a VINOTWIST, záklopky na láhve, termokapsle, láhve, skleničky, koštovačky, koštýře, pipety,demižony, lihoměry, cukroměry, moštoměry, popisovače na láhve a sklo, nůžky Bahco, nůžky a pákové nůžky STOCKER, dětské zboží na zahradu, konvičky, hrábě, smetáky, vázací kleště, vázací drátky, bužírka, rosiče a postřikovače, plničky lahví, filtrační desky a filtrační papíry, filtrační svíčky, kartáče na čištění demižonů a nádob, odborné knihy s vinařskou tématikou, plastové kanystry, nádoby a odměrné válce, mlýnkoodzrňovače, sudy na víno, sudy barrique.

Zahradnické potřeby:

Hnojiva, zahradnické substráty, substráty na muškáty, NPK, CERERIT, Kumulus, muškáty, hnojiva na muškáty.

 

Přírodní preparáty k výrobě vína, piva, destilátů a ovocných šťáv

Stroje a zařízení firmy Bucher-Vaslin pro vinařský průmysl

Záruční a pozáruční servis na zařízení

Pronájem Cross-flow filtru

Stroje a zařízení firmy Schneider

Barikové sudy

Procesy při výrobě vína, destilátů a šťáv:

Vinifikace moštu, jablečno-mléčná fermentace, kvašení, úprava kyselin, čiření vína, smyslové hodnocení, stabilizace vína, filtrování vína, výroba šumivého vína, testovací a laboratorní sady, odstranění pěnivosti, úprava PH